Find Property:
bogata oferta usług dodatkowych

Domki drewniane letniskowe i całoroczne

Domek letniskowy drewniany to idealny wybór dla osób ceniących sobie estetykę, użyteczność i atrakcyjną cenę. Nasze domki letniskowe wykonane są wysokiej jakości świerku skandynawskiego lub z certyfikowanego drewna pochodzącego wprost z polskich lasów. Zapewnia to niezwykłą trwałość na użytkowanie jak i warunki atmosferyczne. Drewno jest bardzo dobrym izolatorem co w połączeniu z montowanymi przez nas podłogówkami oraz pompami  ciepła zapewnia niezwykły komfort użytkowania nawet w zimę. Dodatkowo zapewniamy, także montaż paneli fotowoltaicznymi co razem daje niemal zerowe rachunki za prąd. 

Do naszych drewnianych domków letniskowych zapewniamy również bogatą ofertę usług dodatkowych takich jak izolacja różnymi metodami. W naszej ofercie znajdziecie państwo watę mineralną, styropian czy pianka poliuretanową.

W naszej ofercie posiadamy domki drewniane z dachem płaskim, skośnym czy z tarasem.

Taki domek na działkę możemy postawić już w miesiąc a cała realizacja nie powinna przekroczyć 2-3 miesięcy. Nie jest dla nas przeszkodą zimno czy wysokie temperatury.

Zapraszamy do połączenia naszych produktów np. domku drewnianego z altaną lub domku z wiatą na samochód. Takie rozwiązanie pozwala ograniczyć koszta związane z transportem czyli również Państwa wydatki.